Корзина
172 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Товар продается оптом и в розницу!

АВТОМАТЫ VIKO ТИП C

Автоматичні вимикачі

Автомати́чний вимика́ч — це контактний комутаційний апарат, що спроможний вмикати, проводити та вимикати струм, коли електричне коло у нормальному стані, а також вмикати, проводити протягом певного встановленого часу і вимикати струм при певному аномальному стані електричного кола. Автоматичний вимикач призначено для нечастих вмикань (хоча вимикачі провідних фірм можуть мати комутаційну витривалість до 20 000 циклів увімкнено/вимкнено), а також для захисту кабелів та кінцевих споживачів від перевантаження і короткого замикання.

 

Автоматичні вимикачі виконуються одно-, дво-, три-, та чотириполюсні і мають такі конструктивні вузли: головна контактна система, система дугогасіння, привод, розмикальний пристрій, розчіплювач і допоміжні контакти.

Контактна система може бути триступеневою (з головними, проміжними та дугогасильними контактами), двоступеневою (з головними і дугогасильними контактами) і у разі використання металокераміки, одноступеневою. Дугогасильна система може складатися з камер з вузькими щілинами або з камер з дугогасильними ґратками. Комбіновані дугогасильні пристрої — щілинні камери в поєднанні з дугогасильними ґратками застосовують для придушення дуги за великих струмів.

Для кожного виконання автоматичного вимикача, існує граничний струм короткого замикання, який гарантовано не призводить до виходу з ладу автомата. Перевищення цього струму, може викликати підгоряння або зварювання контактів. Наприклад, у популярних серіях побутових автоматів при струмі спрацьовування 6–100 А граничний наскрізний струм, зазвичай становить 4500–10000 А.

Автоматичні вимикачі виготовляють з ручним і моторним приводом, в стаціонарному або висувному виконанні.

Привод автоматичного вимикача служить для вмикання, автоматичного вимкнення і може бути ручним безпосередньої дії чи дистанційним .

Автоматичні вимикачі мають реле прямої дії, які називаються розчіплювачем.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: