Компанія "НОВА ЕНЕРГІЯ" (ЛОЗА) пропонує розподільні щити бокси металеві, які мають сучасний дизайн, ідеально підійдуть під ваш інтер'єр.
Щити застосовуються для складання обліково-розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення електроенергії, її обліку та розподілу, а також захисту мереж напругою 380/220 від струмів перевантаження і короткого замикання.
Основні переваги:
- Підвищена антикорозійна стійкість.
- Високоякісне зовнішнє покриття.
- Єдиний секрет замку.
- Набір додаткових аксесуарів.
- Висока технологічність і простота складання.
- Високий рівень електробезпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 340 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


