Продавець Лайт Маркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
3577 відгуків
Товар продается оптом и в розницу!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (97) 314-90-30
+380 (68) 181-18-06
+380 (68) 181-18-06
+380 (93) 189-28-81
Лайт Маркет

Настановні коробки

в виде галереив виде списка

Невід'ємним елементом установки електропроводки є підрозетники. Це вироби, покликані надійно зафіксувати розетку або вимикач в призначених для цього отворах в стіні. У нашому каталозі представлені підрозетники для гіпсокартону і для бетонної стіни.

Ключова різниця між цими двома типами виробів полягає в конструкції. Моделі першого типу обладнані спеціальними “лапками”, які дозволяють ефективно зафіксувати підрозетник в порожнистої стіні (гіпсокартонної або з ДСП).

На відміну від них, підрозетники в бетон (а також, цегла, газобетон, піноблоки) обладнані тільки ребрами, нанесеними на основу конструкції. Ребра допомагають надійно закріпити підрозетники в суцільній стіні за допомогою нанесення штукатурного шару в заздалегідь вирізану лунку (з цієї причини вони називаються “під штукатурку”.

А нашому каталозі представлені, зокрема, підрозетники Шнайдер (Schneider Electric), виготовлені з високоякісного поліпропілену. Серед властивостей таких підрозетників можна відзначити:

  • високу міцність виробу;
  • стійкість до вогню (робоча температура до 850 градусів для гіпсокартонних стін і 650 градусів для суцільних);
  • стійкість до корозійних пошкоджень (металеві “лапки” оцинковані);
  • втрата “лапок” процесі монтажу повністю виключена.

Підрозетники можуть використовуватися як окремо, так і кріпитися один до одного для установки декількох суміжних розеток або вимикачів. Для цього існує два види підрозетників - із сполучними тунелями в конструкції або без них. У другому випадку з'єднувальні елементи встановлюються окремо.

Встановлюючи електропроводку, не забудьте придбати і інші монтажні складові: сальник для кабелю, монтажні коробки, гофротруби та ін Всі ці деталі пропонуються на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner