
Вентилятор чорний алюмінієвий 200х200х60 (220V) ST 227
1 340,44 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ST 227
+380 (97) 314-90-30
Менеджер- +380 (68) 181-18-06Менеджер
- +380 (68) 181-18-06Viber,
- +380 (93) 189-28-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Чорний Алюмінієвий 200х200х60.
Застосовуються для постійної або періодичної вентиляції приміщень.
Працюють на приплив чи витяжку повітря в залежності від варіанту установки вентилятора.
Застосовуються в системах вентиляції з малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані.
Монтуються з системами відкритого простору.
Тип вентилятора - осьовий, низького тиску. Не рекомендується для застосування у канальних магістралях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аватар |
| Країна виробник | Китай |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340,44 ₴



