Серія вимикачів і розеток "Аватар" відповідає всім вимогам безпеки, а також виправдає ваші очікування щодо комфорту, дизайну і функціональності. Кріпильні частини передбачені для частого використання (вкл/викл), а значить відвертає разташування клавіш, що вже передбачає для вас довгострокове використання .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аватар |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Максимальне навантаження на лінію | 250 Вт |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,58 ₴


