Наконечники штирьові втулкові (трубчасті) ізольовані – служать для окінцювання і підвищення ступеня надійності з'єднання кабельних провідників перетином 0,5-50 мм2. Матеріал наконечників – луджена мідь, матеріал ізоляції – негорючий ПВХ. Для досягнення найбільш якісного з'єднання обтиск, опресовування наконечників на провідниках здійснюється поверх ізоляційної гільзи за допомогою спеціалізованого інструменту. Наступним кроком є обтиск, опресовування штирів наконечників до форми шестикутника і монтаж їх усередині контактних затискачів апаратів. Кількість в упаковці 100шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аватар |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Тип накінечника | Втулка |
| Колір ізоляції | Червоний |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 1 кв.мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 690 В |
| Термостійкість ізоляції | 105 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,40 ₴/пач

