Силові роз'єми
- Силовий роз'єм 3Р 32А 023 вилка GAV 519-2 турція GAV 519-2243,76 ₴Готово до відправки Оптом і в роздріб
Кожному з нас важко уявити своє життя без електрики. Ми щодня користуємося смартфонами, комп'ютерами і багатьма іншими електричними приладами, вважаючи їх незамінними в сучасному людському побуті, чи не так? Але, погодьтеся, при цьому мало хто замислюється, що насправді незамінними є саме силові роз'єми, без яких ми б не змогли користуватися класичними розетками для заряджання своїх девайсів і експлуатувати інші електротехнічні прилади. Також ви можете купити у нас роз'єми зварювальні.
Класифікація, характеристики і види силових роз'ємів
Простими словами силовий роз'єм являє собою електричний штекер, що складається із з'єднуваних і разъединяемых контактів, які живлять електроенергію від джерела. Саме після цього струм, що живить електричні прилади та техніку, що надходить до нас з допомогою силової вилки. Також важливо розуміти, що роз'єми силові виконують функцію з'єднання кабельних ліній в електричних мережах. В народі їх називають «тато»-«мама». Насправді, виробників таких силових розеток не так вже багато, але тим, хто цим займається, виробляє дуже якісний товар.
Силові роз'єми діляться на дві великі групи:
-
Однофазні. В даному випадку подібні роз'єми мають по одному контакту для фази, робочого нуля і заземлення. Для такого однофазного пристрою граничний межа струму не повинен перевищувати 250В;
-
Трифазні - роз'єм силовий трифазний відрізняється наявністю трьох контактів (один контакт під кожну фазу) і одним окремим контактом для нуля. Найчастіше в ній присутня контакт для заземлення. Кінцева межа струму для таких розеток дорівнює 380В.
Класифікуючи силові роз'єми за ступенем захисту, самим затребуваним класом клієнти вважають IP44. Ця маркування свідчить про найвищому рівні захищеності пристрою від шкідливих подразників у вигляді пилу і представлена в цифровому діапазоні від 0 до 6, а друга маркування захищає роз'єм від вологи і фіксується значеннями від 0 до 8. Силові пристрої розрізняються, своїми особливостями і призначенням: штепсельні роз'єми, роз'єднання з контактом заземлення, промислові силові роз'єми з таймером і трифазні штепселя з вбудованим захисним відключенням. Кожен вид пристроїв експлуатується в певних умовах, тому перед початком використання важливо звернути увагу на майбутню середу роботи роз'єму.
Вибір силового роз'єму
На сьогоднішній день асортимент силових роз'ємів досить широкий, представляючи безліч пристроїв від різних виробників. Найбільш популярними постачальниками по праву вважаються «ІЕК», «АВВ», «Molex», «Lek» і «T-plast». Пам'ятайте, що від правильності вибору параметрів роз'єму залежить термін його служби, в іншому разі пристрій прослужить вам довго. Адже буває, що електричні роз'єми силові підібрані правильно, але, чомусь, в короткі терміни після установки виходять з ладу. В таком случае необходимо обратить внимание на аппарат защиты, находящийся в данной кабельной линии. Впрочем, учитывая это перед началом эксплуатации силовой розетки, вы сможете предотвратить не желаемую поломку. При выборе модели розетки обязательно обращайте внимание на его гарантийный срок и возможность возврата, ведь в изготовлении этих устройств, как и в производстве любых других товаров, случается заводской брак. Якщо ви вирішите купити силові роз'єми ви зможете це зробити в будь-якому магазині, де продають товари для будинку або в спеціалізованих точках продажу електротехнічних приладів і пристроїв. Також, подібного роду силових розеток повно на прилавках нашого інтернет-магазину, що допоможе вам заощадити сили і час у придбанні необхідного пристрою.